MUTLAKA ÇÖZÜLMESİ GEREKEN 140 SORU

DGS TYT ALES KPSS SINAVLARI ÖNCESİ MUTLAKA ÇÖZÜLMESİ GEREKEN 140 SAYISAL MANTIK VE PROBLEMLER SORUSU

Bu soru kitapçığını ve cevap anahtarlarını aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Detaylı video çözümleri için duyarsız matematikçi youtube kanalına “katıl” özelliği ile abone olmanız gereklidir. Fiyatı 15₺’dir.

KATIL SİSTEMİ ÖDEME TEKRARI UYARISI!

Katıl butonu ile yaptığınız ödeme Youtube sistemi gereği iptal ettirmediğiniz müddetçe tekrarlanmaktadır. Bu nedenle yeni fatura döneminiz gelmeden üyeliğinizi iptal ettirmelisiniz. Erken iptal ederseniz ödeme yaptığınız fatura dönemi boyunca detaylı çözüm videolarına ulaşabileceksiniz. Bu sebeple üyeliğinizi devam ettirmek istemiyorsanız fatura döneminiz gelmeden iptal ettiriniz.

Telif hakları ve kullanım kuralları hakkında yasal uyarı

© COPYRIGHT EYDEKİ YAYINLARI

Bu 140 sayısal mantık ve problem sorusunun her türlü hakkı saklı olup tüm hakları Tamer Akgündüz

Eydeki Yayınları’na aittir.

SORULARIN ÜCRETSİZ KULLANMA VE YAYMA HAKKI

Eydeki Yayınları bu soru kitapçığını ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu kitapçığı üzerinde hiç bir değişiklik, ekleme veya tahribat yapmadan, metin, soru ve grafikleri, yayınevi ve yazar bilgileri, sayfalardaki logo, web sitesi adresleri vb. öğelerde herhangi bir değişiklik ve tahribat yapmamak ve herhangi başka bir yayınevi, kişi, kurum logo ve bilgileri eklenmeden yani tam olarak olduğu gibi kalması ve tamamen ücretsiz olması koşuluyla istediğiniz gibi çoğaltabilir, kopyalayabilir ve sosyal medya, kişisel web sitesi gibi ortamlarda yayınlayabilirsiniz. Sayfa tasarımının yani logo ve yazar isminin görünemeyeceği durumlarda yazar veya yayın evi adını sesli veya görüntülü olarak belirterek kullanabilirsiniz.

ÇÖZÜMLERİN YAYINLANMASI TELİFİ HAKKINDA ÖNEMLİ YASAL UYARI

Yazar, Işıl Akgündüz ve Eydeki Yayınları ücretsiz sunduğu bu soru kitapçığının çözümlerinin tüm haklarını saklı tutar.

Eydeki yayınları sadece soru ve kitapçıkta bulunan cevap anahtarlarının “ücretsiz kullanma ve yayma hakkı” başlığında belirtilen koşullarla yayım ve dağıtımına izin vermiştir. Bu kitapçıkta sorulan soruların çözümlerinin Yazar veya Eydeki Yayınları kanalları dışında yayının tespiti durumunda Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ilgili hükümlerine uygun olarak uğradığı zararın  maddi ve manevi tazminatı  adına yasal işlem başlatılacaktır.

Bu soru kitapçığının çözümlerinin tamamı ya da bir kısmı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ilgili hükümlerine göre metin, soru ve grafikleri değiştirilerek, bir başka yayına eklenerek hiç bir koşulda elektronik, mekanik, fotokopi veya herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve depolanamaz.

Bu soru kitapçığının tamamı ya da bir kısmı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ilgili hükümlerine göre metin, soru ve grafikleri değiştirilerek, bir başka yayına eklenerek veya yukarıda belirtilen “sorların ücretsiz kullanma ve yayma hakkı” koşulları dışında  elektronik, mekanik, fotokopi veya herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve depolanamaz.

İhlal tespit edilmesi durumunda İzmir mahkemeleri yetkilidir.

PDF VERSİYONUNU İNDİR
Kanala Abone Olun
Kanala KATILIN!