PROBLEM ÖN HAZIRLIK KAMPI- ÖRNEK DERS FÖYÜ

IŞIL HOCA – MATYOPAT KANALINDA DUYRULAN ALES-DGS-TYT KAMPLARINDAN ÖRNEK DERS

Kitabımızın yazarı Işıl Hoca’nın Matyopat kanalından duyurusunu yaptığı ALES, DGS, TYT için “Problem Ön Hazırlık Kampı – Örnek Ders Föyü” nde detaylı olarak çözülen soruların bulunduğu pdf dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Ücretsiz ders örneğini verdiğimiz bu kampın tamamamından yararlanmak için Matyopat youtube kanalına “katıl” özelliği ile abone olmanız gereklidir.

KATIL SİSTEMİ ÖDEME TEKRARI UYARISI!

Katıl butonu ile yaptığınız ödeme Youtube sistemi gereği iptal ettirmediğiniz müddetçe tekrarlanmaktadır. Bu nedenle yeni fatura döneminiz gelmeden üyeliğinizi iptal ettirmelisiniz. Erken iptal ederseniz ödeme yaptığınız fatura dönemi verilen hizmete ulaşabileceksiniz. Bu sebeple üyeliğinizi devam ettirmek istemiyorsanız fatura döneminiz gelmeden iptal ettiriniz.

Telif hakları ve kullanım kuralları hakkında yasal uyarı

© COPYRIGHT EYDEKİ YAYINLARI

Bu ALES, DGS, TYT için “Problem Ön Hazırlık Kampı- Örnek Ders Föyü” nün tüm haklarını Tamer Akgündüz Eydeki Yayınları’na aittir.

SORULARIN ÜCRETSİZ KULLANMA VE YAYMA HAKKI

Eydeki Yayınları bu ALES, DGS, TYT için “Problem Ön Hazırlık Kampı – Örnek Ders Föyü” nü ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu belgenin üzerinde hiç bir değişiklik, ekleme veya tahribat yapmadan, metin, soru ve grafikleri, yayınevi ve yazar bilgileri, sayfalardaki logo, web sitesi adresleri vb. öğelerde herhangi bir değişiklik ve tahribat yapmamak ve herhangi başka bir yayınevi, kişi, kurum logo ve bilgileri eklenmeden yani tam olarak olduğu gibi kalması ve tamamen ücretsiz olması koşuluyla istediğiniz gibi çoğaltabilir, kopyalayabilir ve sosyal medya, kişisel web sitesi gibi ortamlarda yayınlayabilirsiniz. Sayfa tasarımının yani logo ve yazar isminin görünemeyeceği durumlarda yazar veya yayın evi adını sesli veya görüntülü olarak belirterek kullanabilirsiniz.

ÇÖZÜMLERİN YAYINLANMASI TELİFİ HAKKINDA ÖNEMLİ YASAL UYARI

Yazar, Işıl Akgündüz ve Eydeki Yayınları ücretsiz sunduğu bu ALES, DGS, TYT için “Problem Ön Hazırlık Kampı – Örnek Ders Föyü” nün çözümlerinin tüm haklarını saklı tutar.

Eydeki yayınları sadece soru ve kitapçıkta bulunan cevap anahtarlarının “ücretsiz kullanma ve yayma hakkı” başlığında belirtilen koşullarla yayım ve dağıtımına izin vermiştir. Bu föyde sorulan soruların çözümlerinin Yazar veya Eydeki Yayınları kanalları dışında yayının tespiti durumunda Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ilgili hükümlerine uygun olarak uğradığı zararın maddi ve manevi tazminatı adına yasal işlem başlatılacaktır.

Bu ALES, DGS, TYT için “Problem Ön Hazırlık Kampı – Örnek Ders Föyü”nün çözümlerinin tamamı ya da bir kısmı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ilgili hükümlerine göre metin, soru ve grafikleri değiştirilerek, bir başka yayına eklenerek hiç bir koşulda elektronik, mekanik, fotokopi veya herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve depolanamaz.

Bu ALES, DGS, TYT için “Problem Ön Hazırlık Kampı – Örnek Ders Föyü” nün tamamı ya da bir kısmı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ilgili hükümlerine göre metin, soru ve grafikleri değiştirilerek, bir başka yayına eklenerek veya yukarıda belirtilen “sorların ücretsiz kullanma ve yayma hakkı” koşulları dışında elektronik, mekanik, fotokopi veya herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve depolanamaz.

İhlal tespit edilmesi durumunda İzmir mahkemeleri yetkilidir.

ÖRNEK DERSİ İNDİR